AUTOCENTRUM - Dealer Volkswagen
Autocentrum VW
25 - 670 Kielce
ul. Zakładowa 18

tel.: (41) 335 02 30
fax.: (41) 345 73 04
e-mail: salon@vwautocentrum.com.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8.00 - 18.00
sobota: 8.00 - 14.00

Salon: (41) 335 02 30
Serwis: (41) 335 02 10
Części: (41) 335 02 22
Samochody osobowe
Tomasz Fidor
Kierownik Działu

tel.: (41) 335 02 01
gsm.: +48 609 678 565

tomasz.fidor@vwautocentrum.com.pl
Olga Kowalczyk
Recepcja salonu

tel.: (41) 335 02 30
fax: (41) 345 73 04

olga.kowalczyk@vwautocentrum.com.pl
Jakub Szymoniak
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 06
gsm.: +48 607 895 708

jakub.szymoniak@vwautocentrum.com.pl
Łukasz Dąbrowski
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 03
gsm.: +48 607 890 205

lukasz.dabrowski@vwautocentrum.com.pl
Mariusz Białecki
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 02
gsm.: +48 607 895 284

mariusz.bialecki@vwautocentrum.com.pl
Wiktor Mularczyk
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 03
gsm.: +48 609 400 080

wiktor.mularczyk@vwautocentrum.com.pl
Tomasz Kuta
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 02
gsm.: +48 661 481 601

tomasz.kuta@vwautocentrum.com.pl
Samochody użytkowe
Mikołaj Forębski
Zastępca Kierownika Działu

tel.: (41) 335 02 05
gsm.: +48 607 895 696

mikolaj.forebski@vwautocentrum.com.pl
Przemysław Dul
Doradca Klienta

tel.: (41) 335 02 04
gsm.: +48 607 895 781

przemyslaw.dul@vwautocentrum.com.pl
Jarosław Wijata
Doradca Klienta

tel.: (41) 345 73 04
gsm.: +48 661 479 515

jaroslaw.wijata@vwautocentrum.com.pl
Ubezpieczenia
Anna Palonka
Specjalista ds. ubezpieczeń

tel.: (41) 335 02 36
gsm.: +48 609 400 090

anna.palonka@vwautocentrum.com.pl
Serwis
Jacek Zygmunt
Kierownik Serwisu

tel.: (41) 335 02 12

jacek.zygmunt@vwautocentrum.com.pl
Sylwia Kwaskowicz
Recepcja serwisu

tel.: (41) 335 02 10

syliwa.kwaskowicz@vwautocentrum.com.pl
Karolina Wąsik
Recepcja serwisu

tel.: (41) 335 02 10

karolina.wasik@vwautocentrum.com.pl
Mariusz Czekaj
Doradca serwisowy

tel.: (41) 335 02 12
gsm.: +48 607 890 109

mariusz.czekaj@vwautocentrum.com.pl
Tomasz Lużyński
Doradca serwisowy

tel.: (41) 335 02 12
gsm.: +48 607 890 140

tomasz.luzynski@vwautocentrum.com.pl
Maciej Jakubowski
Doradca serwisowy

tel.: (41) 335 02 13
gsm.: +48 607 892 501

maciej.jakubowski@vwautocentrum.com.pl
Sebastian Boroń
Doradca serwisowy

tel.: (41) 335 02 13
gsm.: +48 603 114 033

sebastian.boron@vwautocentrum.com.pl
Grzegorz Miśtal
Specjalista ds. napraw szkodowych

tel.: (41) 335 02 14
gsm.: +48 607 890 172

szkody@vwautocentrum.com.pl
Michał Ściga
Specjalista ds. napraw szkodowych

tel.: (41) 335 02 14
gsm.: +48 607 892 108

szkody@vwautocentrum.com.pl
Części i Akcesoria
Remigiusz Strzelec
Kierownik Działu

tel.: (41) 335 02 21
(41) 335 02 22
(41) 335 02 23
gsm.: +48 607 896 257

remigiusz.strzelec@vwautocentrum.com.pl
czesci@vwautocentrum.com.pl
Michał Świderek
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (41) 335 02 21
(41) 335 02 22
(41) 335 02 23

michal.swiderek@vwautocentrum.com.pl
Andrzej Borowski
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (41) 335 02 21
(41) 335 02 22
(41) 335 02 23

andrzej.borowski@vwautocentrum.com.pl
Piotr Pacak
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (41) 335 02 21
(41) 335 02 22
(41) 335 02 23

czesci@vwautocentrum.com.pl
Bernard Ślusarski
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: (41) 335 02 21
(41) 335 02 22
(41) 335 02 23

bernard.slusarski@vwautocentrum.com.pl
Michał Szczałuba
Opiekun NORA

tel.: (41) 335 02 25
gsm.: +48 723 030 060

michal.szczaluba@vwautocentrum.com.pl
Paweł Kierzkowski
Opiekun NORA

tel.: (41) 335 02 25
gsm.: +48 607 916 511

pawel.kierzkowski@vwautocentrum.com.pl
Kielce ul. Zakładowa 18

25-670 Kielce
ul. Zakładowa 18
tel: (41) 335 02 30
fax: (41) 345 73 04
magazyn: (41) 335 02 22
serwis: (41) 335 02 10
e-mail:

© Volkswagen 2019  |  Polityka Prywatności  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce